Apartment Ferienwohnung in Freital, Dresden
1 soveværelse • 1 badeværelse
10% rabat · Kort feriefra €528
2 gæster / 7 nætter · ~€75 / nat
1 soveværelse • 1 badeværelse
10% rabat · Kort feriefra €528
2 gæster / 7 nætter · ~€75 / nat
2 soveværelser • 1 badeværelse
fra €1,050
2 gæster / 7 nætter · ~€150 / nat
1 soveværelse • 1 badeværelse
fra €679
2 gæster / 7 nætter · ~€97 / nat
2 soveværelser • 1 badeværelse
fra €1,538
2 gæster / 7 nætter · ~€220 / nat
2 soveværelser • 1 badeværelse
fra €1,100
2 gæster / 7 nætter · ~€157 / nat
1 soveværelse • 1 badeværelse
fra €880
2 gæster / 7 nætter · ~€126 / nat
2 soveværelser • 3 badeværelser
fra €1,230
2 gæster / 7 nætter · ~€176 / nat
1 soveværelse
fra €974
2 gæster / 7 nætter · ~€139 / nat
1 soveværelse • 1 badeværelse
fra €700
2 gæster / 7 nætter · ~€100 / nat
2 soveværelser • 2 badeværelser
10% rabat · Seasonalfra €630
2 gæster / 7 nætter · ~€90 / nat
2 soveværelser • 1 badeværelse
fra €938
2 gæster / 7 nætter · ~€134 / nat
1 soveværelse • 1 badeværelse
fra €535
2 gæster / 7 nætter · ~€76 / nat