Apartment Ferienwohnung in Freital, Dresden
1 υπνοδωμάτιο • 1 μπάνιο
10% έκπτωση · Σύντομη απόδρασηαπό €528
2 επισκέπτες / 7 διανυκτερεύσεις · ~€75 / βράδυ
1 υπνοδωμάτιο • 1 μπάνιο
10% έκπτωση · Σύντομη απόδρασηαπό €528
2 επισκέπτες / 7 διανυκτερεύσεις · ~€75 / βράδυ
2 υπνοδωμάτια • 1 μπάνιο
από €1,050
2 επισκέπτες / 7 διανυκτερεύσεις · ~€150 / βράδυ
1 υπνοδωμάτιο • 1 μπάνιο
από €679
2 επισκέπτες / 7 διανυκτερεύσεις · ~€97 / βράδυ
2 υπνοδωμάτια • 1 μπάνιο
από €1,538
2 επισκέπτες / 7 διανυκτερεύσεις · ~€220 / βράδυ
2 υπνοδωμάτια • 1 μπάνιο
από €1,100
2 επισκέπτες / 7 διανυκτερεύσεις · ~€157 / βράδυ
1 υπνοδωμάτιο • 1 μπάνιο
από €880
2 επισκέπτες / 7 διανυκτερεύσεις · ~€126 / βράδυ
2 υπνοδωμάτια • 3 μπάνια
από €1,230
2 επισκέπτες / 7 διανυκτερεύσεις · ~€176 / βράδυ
1 υπνοδωμάτιο
από €974
2 επισκέπτες / 7 διανυκτερεύσεις · ~€139 / βράδυ
1 υπνοδωμάτιο • 1 μπάνιο
από €700
2 επισκέπτες / 7 διανυκτερεύσεις · ~€100 / βράδυ
2 υπνοδωμάτια • 2 μπάνια
10% έκπτωση · Seasonalαπό €630
2 επισκέπτες / 7 διανυκτερεύσεις · ~€90 / βράδυ
2 υπνοδωμάτια • 1 μπάνιο
από €938
2 επισκέπτες / 7 διανυκτερεύσεις · ~€134 / βράδυ
1 υπνοδωμάτιο • 1 μπάνιο
από €535
2 επισκέπτες / 7 διανυκτερεύσεις · ~€76 / βράδυ