Apartment Two bedroom apartment with terrace Baška, Krk A-18733-b
2 υπνοδωμάτια • 1 μπάνιο
★★★★από €1,019
2 επισκέπτες / 7 διανυκτερεύσεις · ~€146 / βράδυ
2 υπνοδωμάτια • 1 μπάνιο
★★★★από €1,019
2 επισκέπτες / 7 διανυκτερεύσεις · ~€146 / βράδυ
2 υπνοδωμάτια • 2 μπάνια
από €1,214
2 επισκέπτες / 7 διανυκτερεύσεις · ~€173 / βράδυ
1 υπνοδωμάτιο • 3 μπάνια
από €3,950
2 επισκέπτες / 7 διανυκτερεύσεις · ~€564 / βράδυ
2 υπνοδωμάτια • 2 μπάνια
Δωρεάν ακύρωσηαπό €720
2 επισκέπτες / 7 διανυκτερεύσεις · ~€103 / βράδυ
1 υπνοδωμάτιο • 1 μπάνιο
από €763
2 επισκέπτες / 7 διανυκτερεύσεις · ~€109 / βράδυ
2 υπνοδωμάτια • 2 μπάνια
από €767
2 επισκέπτες / 7 διανυκτερεύσεις · ~€110 / βράδυ
1 υπνοδωμάτιο • 1 μπάνιο
από €848
2 επισκέπτες / 7 διανυκτερεύσεις · ~€121 / βράδυ
4 υπνοδωμάτια • 2 μπάνια
από €1,400
2 επισκέπτες / 7 διανυκτερεύσεις · ~€200 / βράδυ
3 υπνοδωμάτια • 2 μπάνια
25% έκπτωση · Πρώιμη κράτησηαπό €1,050
2 επισκέπτες / 7 διανυκτερεύσεις · ~€150 / βράδυ
2 υπνοδωμάτια • 1 μπάνιο
από €280
2 επισκέπτες / 7 διανυκτερεύσεις · ~€40 / βράδυ
2 υπνοδωμάτια • 2 μπάνια
από €490
2 επισκέπτες / 7 διανυκτερεύσεις · ~€70 / βράδυ
1 υπνοδωμάτιο • 1 μπάνιο
Δωρεάν ακύρωσηαπό €1,015
2 επισκέπτες / 7 διανυκτερεύσεις · ~€145 / βράδυ