Apartment Studio flat with terrace Stari Grad, Hvar AS-8726-c
1 slaapkamer • 1 badkamer
vanaf €763
2 gasten / 7 nachten · ~€109 / nacht
1 slaapkamer • 1 badkamer
vanaf €763
2 gasten / 7 nachten · ~€109 / nacht
2 slaapkamers • 1 badkamer
5% korting · Seasonalvanaf €840
2 gasten / 7 nachten · ~€120 / nacht
3 slaapkamers • 1 badkamer
vanaf €504
2 gasten / 7 nachten · ~€72 / nacht
1 slaapkamer • 1 badkamer
vanaf €819
2 gasten / 7 nachten · ~€117 / nacht
3 slaapkamers • 1 badkamer
Gratis annuleringvanaf €1,085
2 gasten / 7 nachten · ~€155 / nacht
2 slaapkamers • 4 badkamers
vanaf €4,193
2 gasten / 7 nachten · ~€599 / nacht
1 slaapkamer • 2 badkamers
★★ 25% korting · Groepsaanbiedingvanaf €525
2 gasten / 7 nachten · ~€75 / nacht
2 slaapkamers • 2 badkamers
vanaf €656
2 gasten / 7 nachten · ~€94 / nacht
4 slaapkamers • 2 badkamers
vanaf €490
2 gasten / 7 nachten · ~€70 / nacht
1 slaapkamer • 1 badkamer
★★★ 20% korting · Last minutevanaf €588
2 gasten / 7 nachten · ~€84 / nacht
3 slaapkamers • 2 badkamers
vanaf €1,183
2 gasten / 7 nachten · ~€169 / nacht
3 slaapkamers • 2 badkamers
vanaf €2,120
2 gasten / 7 nachten · ~€303 / nacht